Wykonanie kątowe Jest 7 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 7 elementów
 • 18,94 zł Dostępność zgodnie z opisem na stronie produktu

  Szczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach, jeżeli te znajdują się na naszym magazynie! Ceny szczotek zmieniają się z wraz i ilościami. Im więcej szczotek tym taniej :)

  18,94 zł
 • 23,50 zł Oczekiwanie na dostawę

  Model kątowy z serii przystosowanej do mocowania na "wcisk". FBL1311 mogą być nasuwane na blachy o grubości od 0,6 mm do 1,5 mm

  23,50 zł
 • TEGO PRODUKTU NIE MA W NASZYM MAGAZYNIE - ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ :info@szczotkiprzwemyslowe.plModel w profilu kątowym z serii przystosowanej do mocowania na "wcisk". FBL1330 mogą być nasuwane na blachy o grubości od 2 mm do 3 mm.

 • TEGO PRODUKTU NIE MA W NASZYM MAGAZYNIE - ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ :info@szczotkiprzwemyslowe.plSzczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach, jeżeli te znajdują się na naszym magazynie! Ceny szczotek zmieniają się z wraz i ilościami. Im więcej szczotek tym taniej :)

 • FBL6051 - dwa rzędy włosia!!! Szczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach, jeżeli te znajdują się na naszym magazynie! Ceny szczotek zmieniają się z wraz i ilościami.Im więcej szczotek tym taniej :)

 • 50,70 zł Oczekiwanie na dostawę

  Szczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach!

  50,70 zł
Pokazuje 1 - 6 z 7 elementów