Wykonanie kątowe Jest 7 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 7 elementów
 • 20,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Szczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach, jeżeli te znajdują się na naszym magazynie! Ceny szczotek zmieniają się z wraz i ilościami. Im więcej szczotek tym taniej :) * Podana cena jest ceną netto i dotyczy 1 metra bieżącego.

  20,00 zł
 • 65,00 zł W magazynie

  FBL6051 - dwa rzędy włosia!!! Szczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach, jeżeli te znajdują się na naszym magazynie! Ceny szczotek zmieniają się z wraz i ilościami.Im więcej szczotek tym taniej :)*Podana cena jest ceną netto i dotyczy 1 metra bieżącego.

  65,00 zł
 • 50,70 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

  Szczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach!

  50,70 zł
 • 24,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Model kątowy z serii przystosowanej do mocowania na "wcisk". FBL1311 mogą być nasuwane na blachy o grubości od 0,6 mm do 1,5 mm * Podana cena jest ceną netto i dotyczy 1 metra bieżącego.

  24,00 zł
 • TEGO PRODUKTU NIE MA W NASZYM MAGAZYNIE - ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ : info@szczotkiprzwemyslowe.pl Szczotki FBL są sprzedawane w opakowaniach po 25 m. Jedynie u nas istnieje możliwość zakupu w krótszych odcinkach, jeżeli te znajdują się na naszym magazynie! Ceny szczotek zmieniają się z wraz i ilościami. Im więcej szczotek tym taniej :)

 • Model w profilu kątowym z serii przystosowanej do mocowania na "wcisk". FBL1330 mogą być nasuwane na blachy o grubości od 2 mm do 3 mm. * Podana cena jest ceną netto i dotyczy 1 metra bieżącego.

Pokazuje 1 - 6 z 7 elementów